1

Téma: Problém s prihlásením na forum

Caute vsetci

Mam takyto problem. Instaloval som si forum. Vsetko bezalo dobre. Od dnes sa vsak neviem na vlastne forum prihlasit ani ako admin, a ani ako uer. Dokonca, ked som sa zaregistroval na toto forum a chcel som sa prihlasit, tak mi to vyhadzuje rovnaku hlasku ako pri mojom fore a to tuto hlasku:

Pravděpodobně jste byl přihlášen, ovšem nemáte povoleny cookies. Změňte proto nastavení vašeho prohlížeče tak, že cookies pro tento web povolíte.

Ale zaujimave je , ze z ineho pocitaca mi to ide. Len nie z mojho. Cookies mam povolene aj v IE a ajj v Firefox.

Prosim vie mi niekto pomoct a poradit?

Dakujem v

Longino.

2

Re: Problém s prihlásením na forum

hoj ahoj

bude potřeba smazat uložená Cookies fora v prohlížečích. Nevim, jak je to v IE, tam se myslimm nedaj mazat jednotlivě. Ale ve Firefoxu stačí najet na (mam to tu jen anglicky, tak snad se trefim z paměti do českejch popisků) Upravy - > Nastavení -> Soukromí - > smazat jednotlivá Cookies  Pak už jen najít domenu, na které běží forum a smazat všechna uložená Cookies pro danou domenu.

3

Ahoj Jui

Dakujem ti za odvoved, dnes som vymazal vsetky cookies aj z IE aj Firefoxu a aj z disku. Skratka vsetko co sa dalo, ale vobec to nepomohlo. Stale je to rovnake. Ta hlaska sa furt objavuje a nemozem sa prihlasit. Dost mi to komplikuje zivot, lebo nemozem administrovat z mojho compu. Problem bude asi este niekde inde. Skus prosim poradit este nieco ine. Nechapem to, preco mi to tak blbne. Ale ked nad tym tak premyslam, zacalo to blbnut potom ako som do verzie 1,3,4 nainstaloval doplnok pre admina na priame pridavanie userov a potom som administracii > uzivatelia doplnil troch userov (moderatorov) a skusal som, ci im bezi prihlasenie na forum. Odvtedy to robi tuto chybu...

Dakujem za ochotu, radu a pomoc

Longino

Jui napsal:

hoj ahoj

bude potřeba smazat uložená Cookies fora v prohlížečích. Nevim, jak je to v IE, tam se myslimm nedaj mazat jednotlivě. Ale ve Firefoxu stačí najet na (mam to tu jen anglicky, tak snad se trefim z paměti do českejch popisků) Upravy - > Nastavení -> Soukromí - > smazat jednotlivá Cookies  Pak už jen najít domenu, na které běží forum a smazat všechna uložená Cookies pro danou domenu.

4

longino napsal:

Ahoj Jui

Dakujem ti za odvoved, dnes som vymazal vsetky cookies aj z IE aj Firefoxu a aj z disku. Skratka vsetko co sa dalo, ale vobec to nepomohlo. Stale je to rovnake. Ta hlaska sa furt objavuje a nemozem sa prihlasit. Dost mi to komplikuje zivot, lebo nemozem administrovat z mojho compu. Problem bude asi este niekde inde. Skus prosim poradit este nieco ine. Nechapem to, preco mi to tak blbne. Ale ked nad tym tak premyslam, zacalo to blbnut potom ako som do verzie 1,3,4 nainstaloval doplnok pre admina na priame pridavanie userov a potom som administracii > uzivatelia doplnil troch userov (moderatorov) a skusal som, ci im bezi prihlasenie na forum. Odvtedy to robi tuto chybu...

Longino

Co je to přesně za přidanej doplněk? Jsem víc přes verzi 1.2, ale zkusil bych si nainstalovat čistou verzi 1.3 i s tím doplnkem a mrknout co všechno ten doplněk ovlivnuje.

5

Ahoj Jui

Ten doplnok je obsiahnuty v sekcii "DOPLNKY" a je hned na prvom mieste. Mal by umoznovat adminovi pridavat novych userov direktne do databazy userov bez ich registracie. Nikde som vsak ale nenasiel, ci sa ten doplnok aninstaloval, alebo nie. pretoze, som nedostal ziadne hlasenie o uspesnej instalacii, ale ani o chybe v instalacii. Rovnako tuto doplnkovu funkciu neviem nikde najst, teda neviem ju ani pouzit. Dnes som, ale zistil zaujimavu vec. V login page pri prihlasovani je zasktravacie policko "PAMATAT SI MA". Nikdy som ho nevyuzival. Dnes som ho len tak zaskrtol a... cuduj sa svete som prihlaseny. Funguje to aj tu a aj u mna. Ked toto policko nezaskrtnem tak ma neprihlasi a vyhodi mi tu hlasku o cookies... Vtipne, velmi vtipne. Na ostatnych compoch a laptopoch co mam doma zosietovane cez wifi to bezi aj bez zasktrovania, ale na mojom compe nie, iba ked to zaskrtnem...

Longino

Jui napsal:
longino napsal:

Ahoj Jui

Longino

Co je to přesně za přidanej doplněk? Jsem víc přes verzi 1.2, ale zkusil bych si nainstalovat čistou verzi 1.3 i s tím doplnkem a mrknout co všechno ten doplněk ovlivnuje.

6

Problem bude asi este niekde inde. Skus prosim poradit este nieco ine. Nechapem to, preco mi to tak blbne. Ale ked nad tym tak premyslam,????

7

I have Same problem.. these information Very useful for me.. interesting Thanks..