1

Téma: Čtyři dotazy ...

Tak předem děkuji TradeCZ za rychlé odpovědi, všechny mé problémy se vzhledem jsou vyřešeny díky němu!! smile Nyní mám další dotaz, našel jsem něco podobnýho zde na fóru, ale nyl to přímo stejný problém:

1) Na novou 1.3.4 se mi nepodařilo aplikovat jiné skiny. U 1.2 to bylo OK, ale zde je těch souborů ve style a konrétní složce nějak víc a jsou pohromadě, nevíte jak nato?

2) Nejde nějak nastavit, když jsem někde dole na stránce fóra kam jsem musel už zajet posuvníkem a potvrdím tlačítko třeba poslat nebo něco podobnýho, tak se stránka načte, ale já zůstávám na stejném místě, nenačte se tak že by mě posunula nahoru stránky, takže kolikrát čekám, kdy se mi to konečně načte a přitom je to dávno hotové, jen já zůstal dole - je to tak i zde na fóru.

3) Vytvořil jsem si témata - v nich fóra - ale tam bych chtěl ještě vytvořit další sekce (například upozornění-často kladené dotazy apod.), které by se ale neposunovaly dolů při každém novém příspěvku. Prostě vytvořit tam tak třeba tři témata, která budou zafixovaná vždy nahoře a nové příspěvky se budou vkládat až pod ně, jde to? Na jiných fórech to tak mají, nevím jak zde.

4) A do čtvrtice všeho dobrého či zlého smile Pak dám zase na chvíli pokoj smile Jde nějakým zpsobem do hlavičky (toho modrého pruhu, kde je název fóra) dát obrázek? Chtěl jsem fórum původně dát do svých stránek přes iframe, to se mi i povedlo, ale zjistil jsem, že i když jsem šířku (délka asi nastavit nikde nejde, že?)fóra nastavil, jsem omezený délkou iframe a jelikož nikdy nevím kam až bude fórum dolů sahat musel jsem to zrušit a dám fórum na web tak jak je, proto bych chtěl alespoň do hlavičky obrázek z mé hlavičky webu. Díky

Díky všem za jakékoliv odpovědi big_smile

Naposledy upravil: Deejay (7.7.2009 10:37:05)

2

Re: Čtyři dotazy ...

1.) Styly se tu všude řeší především v této kategorii, stačí najít styl pro verzi 1.3 (né 1.2) a nahrát do adresáře vzhledů "style" (celou složku skinu) a pak v administraci pouze zapnout...

2.) Zde jsem nepochopil moc otázku, pokud je myšleno po Odeslání někam přesunout, tak by to měl člověk pochopit při redirectu stránky

3.) K tomuto slouží moderování - resp. "Zvýraznit téma" v každém tématu - poté jsou vždy před ostatními

4.) Obrázek lze vložit prostřednictvím CSS (jsou takto vloženy i v některých vzhledech pro 1.3) - nebo při vkládání do iframe vložte scrolling="auto" a v případě, že délka fóra bude delší než rozměr iframe, bude se moci posunout...