1

Téma: pomoc foru

jsem rad, ze neco takoveho vzniklo a i presto ze mam dost prace rad bych nejak pomohl...
nejsem programator, ale php mi neco rika a s mysql taky pracuji ...
takze pokud mate zajem, ozvete se mi ...

-JT-  punBB 1.2.14 a punBB 1.3 SVN

2

Re: pomoc foru

Není problém, my na fóru přímo nepracujeme, vytváříme pouze překlady, tak vylepšení a překlady sem vždy zaslat a my je zveřejníme. Můžete pomoci s tímto moderováním tohoto fóra, pokud chcete (sic nemá velkou návštěvnost), budeme rádi, když nám někdo pomůže zodpovědět dotazy ostatních uživatelů. Můžeme Vám tedy přidat moderátorská práva...

Oficiální zástupce české a slovenské podpory PunBB, aneb jsme tu pro Vás...

3 Naposledy upravil: janaltom (28.2.2007 22:13:30)

- moderatorstvi muzeme to zkusit, pomohu jak budu moci ...
- odpovedi rad dam i kdyz nebudu moderator, budu-li znat odpoved :-) ...
- mate nejakou reklamu ? aby se forum zviditelnilo ....
koukal jsem na tu malou ikonku  na reklamu je to sice pekny ale nic nerikajici ...
- mate nekoho na to aby zkusil udelat nejake dalsi navrhy ? aby tam bylo videt ze jde o podporu  k foru punBB, ze jde o CZ a SK atd ....

-JT-  punBB 1.2.14 a punBB 1.3 SVN

4

Ok, zkusíme moderátorství - nastaveno... budu rád, když pomůžete zodpovídat dotazy.

Reklamu nemáme, reklamou je samotné využívaní fóra, čímž se o něm dozvědí ostatní - je to nejlepší reklama, která nikomu neublíží. Pokud někdo používá český nebo slovenský překlad na PunBB má fórum alespoň v patičce obsahovat odkaz na tuto českou a slovenskou podporu (u nás je distribuována přímo v instalaci, pokud stahuje na anglické podpoře, měl by odkaz na tuto českou a slovenskou podporu do patičky nebo jinam přidat...). Jinak dobré zviditelnění pro nás by byly ještě články o punbb na webech pro programátory a webmastery. Pokud by někdo chtěl zodpovědět nějaké otázky pro nějaký článek, rád zodpovím smile

Jinak pokud máte nějaké dobré připomínky či články na něco v punbb, stačí napsat do fóra a pokud budou opravdu dobré, předělám je na článek na podpoře...

Oficiální zástupce české a slovenské podpory PunBB, aneb jsme tu pro Vás...