1

Téma: Obrana proti spamu

Zdravím, potřeboval bych poradit na bojovat na diskuzi PunBB proti spamu, posledni dobou se mi na diskuzi mnozi spam, kde uzivatel neustale meni IP i emailovou adresu, na foru mam povoleno odeslani prispevku bez registrace a chtel bych to tak nechat. Nevite o nejake ucinne obrane? Dekuji

2

Re: Obrana proti spamu

Nejlepší by bylo přejít na verzi 1.3, kde je součástí doplněk AntiSpam, který přidává Captchu při registraci i při přidávání příspěvků neregistrovaných uživatelů...

Oficiální zástupce české a slovenské podpory PunBB, aneb jsme tu pro Vás...

3

TradeCZ napsal:

Nejlepší by bylo přejít na verzi 1.3, kde je součástí doplněk AntiSpam, který přidává Captchu při registraci i při přidávání příspěvků neregistrovaných uživatelů...

No nová verze mi bohužel rozhodí formátování a je poměrně dost pracné ho srovnat... Neexistuje nějaký účinný plugin? Všiml jsem si, že spam chodí ze stejné domény, ale chodí z ní i když ji nastavím BAN

4

Miroslav napsal:

Zdravím, potřeboval bych poradit na bojovat na diskuzi PunBB proti spamu, posledni dobou se mi na diskuzi mnozi spam, kde uzivatel neustale meni IP i emailovou adresu, na foru mam povoleno odeslani prispevku bez registrace a chtel bych to tak nechat. Nevite o nejake ucinne obrane? Dekuji

už se to tu řešilo

http://punbb.er.cz/forum/topic74-jak-se … mboty.html

Tou hlavou nesmíš mlátit do zdi každej den!