1

Téma: Připojení na FTP přes total comander

Mám total comander a chci se připojit přes FTP na forum http://lastwarriors.8r.cz/
Tak si vytvořim nové FTP a napišu:Relace:Forum
                                                   Hostitel:ftp.lastwarriors.8r.cz
                                                   Jméno Uživatele:Administrator
                                                   Heslo:*******
Heslo zadávám správně ale jak dam ok napíše to: Connect to:30.12.2009 14:11:23
                                                                         hostname=ftp.lastwarriors.8r.cz
                                                                         username=Administrator
                                                                         startdir=
                                                                         ftp.lastwarriors.8r.cz=88.86.121.1
                                                                         220 FTP Server ready
                                                                         USER Administrator
                                                                         331 password required for Administrator
                                                                         PASS ********
                                                                         530 Login inccoret.
Kdybyste aspon řekli v čem je chyba na jinačí forum se připojim ale tady ne sad:(

2

Re: Připojení na FTP přes total comander

Tak tohle nebude problém fóra, ale FTP...

neměl by být třeba hostitel spíše lastwarriors.8r.cz ? nebo zadáváte určitě správně login a heslo? pozor na malá a velká písmena!

Oficiální zástupce české a slovenské podpory PunBB, aneb jsme tu pro Vás...

3

Re: Připojení na FTP přes total comander

Bouhžel zadávám heslo správně skoušel sem všecko sad skuste nějakou radu sad byl bych velmi rád

4

Re: Připojení na FTP přes total comander

No pořád jsem nepochopil problém, nemůžete se připojit na FTP? To nemá s fórem nic společného...

Oficiální zástupce české a slovenské podpory PunBB, aneb jsme tu pro Vás...

5

Re: Připojení na FTP přes total comander

Uživatelské jméno nebo heslo musí být špatně... nikde jindy chyba bít nemůže... Pravděpodobně chybné heslo, zkuste heslo změnit.

Oficiální zástupce české a slovenské podpory PunBB, aneb jsme tu pro Vás...

6 Naposledy upravil: HAwkiss (1.2.2010 17:56:25)

Re: Připojení na FTP přes total comander

Heslo sem  zmenil a pořád to nejde sad tak jak teda mam třeba udělat nějakou aktualizaci sad sad sad

7

Re: Připojení na FTP přes total comander

Instalujte rovnou 1.3

Oficiální zástupce české a slovenské podpory PunBB, aneb jsme tu pro Vás...

8

Re: Připojení na FTP přes total comander

To bude heslem tohle není normální já měl taky forum o autech a dělalo mi to ale změnil jsem heslo a vše fungovalo bez problému :-)