1

Téma: Ruština

Nezkoušeli jste někdo nainstalovat jako alternativní jazyk ruštinu a povolit ji pro některé uživatele? Já to zkusil a celé DF přestalo fungovat... Nemám teď popis chyb, které to vypsalo, nicméně možná tomu vadí znaková sada? Chybu jsem schopen dodat, zatím mi jde spíše o to, jestli to někdo rozchodil (myslím na PC bez primárně ruského systému). Mám návštěvníky DF i mluvící rusky a myslel jsem si, že jim usnadním život... wink
Díky za názory.

2

Re: Ruština

No zde na webu je jedna z dřívějších verzí ruštiny nainstalována a funguje bez problémů - můžete sám vyzkoušet nastavením ve Vašem profilu.

Oficiální zástupce české a slovenské podpory PunBB, aneb jsme tu pro Vás...

3

Re: Ruština

Předpokládám, že problém bude ve verzi. Já mám na webu předpokládám verzi 1.3 (píše to Verze PunBB: PunBB 1.3), kdežto na oficiálním webu je ruština pro verzi 1.3.4... Takže asi budu nucen provést upgrade.

4

Re: Ruština

Tak jsem provedl upgrade na 1.3.4 a s ruštinou jsem stále nepochodil... sad
Píše to tohle:

GAZtonovo diskuzní fórum

Warning: sef_friendly(): Unable to access ./lang/Russian/url_replace.php in /3w/webz.cz/k/kaufner/df/include/functions.php on line 753

Warning: sef_friendly(./lang/Russian/url_replace.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/webz.cz/k/kaufner/df/include/functions.php on line 753

Fatal error: sef_friendly(): Failed opening required './lang/Russian/url_replace.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/webz.cz/k/kaufner/df/include/functions.php on line 753

5

Re: Ruština

Nakonec jsem stáhnul jinou ruštinu z http://punbb.informer.com/wiki/punbb13/language_packs a už to chodí. Tak snad bude vše O.K. cool

6

Re: Ruština

Já mám na webu předpokládám verzi

You can easily check out our high quality Pass4sure SY0-401 which prepares you well for the real ccna exam. You can also get success in real ciis.edu exam