1

Téma: Skiny pre verziu 1.3.4

Caute

Skusam instalovat nove skiny do fora (v1.3.4), ale vobec sa mi nedari. Niektore stiahnute skiny maju dva podadresare (img, style) a niektore len jeden (style). PO uplodade cez ftp vsetkych suborov do podadresarov sa nic nezmeni. V moznostiach nastavenia fora v mode adminictracia mam stale len "OXIGEN". Ma s tym niekto nejake skusenosti? Vie mi prosim niekto povedat, kde robim chybu? Vie mi niekto poradit, co s tym a ako na to?

Dakujem

Longino

2

Re: Skiny pre verziu 1.3.4

http://punbb.er.cz/forum/topic550-presn … hledy.html

Oficiální zástupce české a slovenské podpory PunBB, aneb jsme tu pro Vás...

3

Re: Skiny pre verziu 1.3.4

To vlakno som cital este predtym nez som dal tento prispevok. Ale odpoved na moj problem tam nieje. Mam v "style" a v "img" nakopirovane vsetko co bolo v jednotlivych archivoch a aj tak v administracii nemam nic, okrem "OXIGEN"...

Dik

Longino

4

Re: Skiny pre verziu 1.3.4

A jsou ty adresáře zvlášť? respektive "oxygen" a vedle něj ty další vzhledy nazvané tak jak mají být...?

Oficiální zástupce české a slovenské podpory PunBB, aneb jsme tu pro Vás...

5

Re: Skiny pre verziu 1.3.4

TradeCZ napsal:

A jsou ty adresáře zvlášť? respektive "oxygen" a vedle něj ty další vzhledy nazvané tak jak mají být...?

Ano, vedla "OXIGEN" je "IPHONE", "BLACK", DARK GREEN" ap. NIektore maju len len "STYLE" a v nom "IMPORT" a jeden subor *.css, ine maju aj adrresar "IMG" a v nom adresar s nasvom vzlladu, v ktorom su je grafika.

Ale nebezi mi to...

Longino

6 Naposledy upravil: sameer (6.6.2014 06:04:59)

Re: Skiny pre verziu 1.3.4

Dobře, ale nevíte proč se všichni na forum dostanem. roti maker  A jen jednoho uživatele to tam nechce pustit?

7

Re: Skiny pre verziu 1.3.4

Dobrý den. Doména???

S pozdravem
TheEilag