1

Téma: dotaz na registrace a vlastni odkaz

Zdravim,
nevyznam se tu moc a jsem celkem novym uzivatelem punbb fora. chci se zeptat jestli neexistuje nejaky plugin pro potvrzeni registrace administratorem, tzn aby kdyz se uzivatel registruje musel admin potvrdit nebo aktivovat jeho ucet

druha otazka je jakym zpusobem je mozna pridat vlastni odkaz do fora, at uz treba nahoru k menu nebo misto dalsiho fora / topicu

dekuji smile

2

Re: dotaz na registrace a vlastni odkaz

Na stránce
http://punbb.informer.com/wiki/punbb13/extensions
jsou doplňky které je možno nakopírovat do adresáře extensions a nasledně aktivovat v administraci-doplňky. Pravděpodobně potřebujete doplněk "pun_invitation_only".

Odkaz do menu je možné vložit v administraci-nastavení "vložení odkazu"

3

Re: dotaz na registrace a vlastni odkaz

dekuji za rady, mam problem ohledne toho pluginu, funguje, je aktivni i v menu bohuzel pri odeslani pozvanky na mail nic neprijde

4

Re: dotaz na registrace a vlastni odkaz

Už to chodí to bez problémů... Instalaci jsem opravdu dělal krok za krokem podle návodu (vše uložit a nakopírovat na správné místo), a stále nic. Začalo mi to fungovat až když jsem zaktualizoval BBCode buttons na verzi 1.3.6...  wink

Are you interested in EX200 exam dumps with help of latest  HP We offer up-to-dated Alaska Pacific University contains all those materials you want to University of Chicago