1

Téma: URL & boti

Nainstaloval jsem PunBB už před koupením domény, takže při zadání pctipy.net se dostanu na hlavní stránku fóra, ale všechny odkazy vedou na stránky bez domény (865.w65.wedos.net). Jak mám nastavit tu doménu, aniž bych musel znovu instalovat celé PunBB? A druhý problém: Jak nastavit přístup vyhledávacím robotům? V phpBB je to celkem jednoduché, ale tady...?

PCTipy.net - moje fórum o počítačích

2

Re: URL & boti

Vojta7 napsal:

Nainstaloval jsem PunBB už před koupením domény, takže při zadání pctipy.net se dostanu na hlavní stránku fóra, ale všechny odkazy vedou na stránky bez domény (865.w65.wedos.net). Jak mám nastavit tu doménu, aniž bych musel znovu instalovat celé PunBB? A druhý problém: Jak nastavit přístup vyhledávacím robotům? V phpBB je to celkem jednoduché, ale tady...?

Ahoj, najdi v kořenovém adresáři soubor config.php, ten otevři (v Poznámkovém bloku např.) a edituj řádek:

$base_url = "STARA_ADRESA_FORA";

a nahraď jej za

$base_url = "http://pctipy.net";

To by snad mělo pomoci...

Lostindream - Grafik a webdesigner

3

Re: URL & boti

Děkuji, už jsem to našel jinde, vyřešeno.

PCTipy.net - moje fórum o počítačích

4

Re: URL & boti

Zajímavý je, že to doma zkoušel jak ze stolního počítače a tak i z notebooku, ale výsledek je stejný. Naše stránky mu to neche zobrazit. Prohlížeč používá Firefox. Ostatní členové problém nemají.

5

Re: URL & boti

Dobrý den. Doména???

S pozdravem
TheEilag

6

Re: URL & boti

Dobry den, dejte link na Vase forum.