1

Téma: Dotaz na modifikace - umi toto PunBB?

Ahoj. Mam dotazek na PunBB znalce.


Koupil jsem si domenu a zalibilo se mi PunBB pro forum. Je skutecne rychle a jednoduche. smile Ovsem nevim zda mi dokaze splnit dalsi pozadavky, nevim zda existuji pluginy ci se da upravit pro tento obsah meho webu:

Jednoducha HP s novinkami, odkazy a poslednimi pridanymi prispevky z fora.

Forum (to funguje skvele, takze tento bod si odkrtavam jako ANO)

Neco ve stylu Wikipedie - zadavani textu s obrazky, moznost uzivatelu aby to editovali a upravovali, radili prispevky sami do kategorii a jednotlive prispevky teto "encyklopedie" mezi sebou vazali.  Budou tam navody, popisy nastroju s fotkami a popisy materialu s fotkami. Tak aby material mohl byt spojen s nastrojem ktery jej muze opracovat a pripadne i s navodem na postup opracovani. Vse web 2.0 kde si obsah tvori sami uzivatele. Idealne i s moznosti na prepnuti do jazykove mutace EN. 




Existuje na toto neco?

2

Re: Dotaz na modifikace - umi toto PunBB?

mrkni na http://www.punres.org/ jestli tam je to co potřebuješ, jsou tam například wiki, portály .... většina se provádí přímim připisováním kodu do jednotlivejch souborů

Tou hlavou nesmíš mlátit do zdi každej den!

3

Re: Dotaz na modifikace - umi toto PunBB?

Diky, kouknu tam. Uz jsem nasel MediaWiki a ted jeste jestli to pujde propojit. Nejsem programator, ale poslal jsem na to kouknout kamose. smile

4

Re: Dotaz na modifikace - umi toto PunBB?

Zdravím, právě jsem objevil toto fórum. Chtěl bych se vás zeptat, jak docílit toho, abych ve svém eshopu mohl mít u jednotlivých výrobků na stránce popisu výrobku také vypsané příspěvky k tomuto produktu a jednoduchý formulář pro příspěvek do tohoto tématu. Díky za jakýkoli tip