1

Téma: Smazání uživatele

Mám na fóru TJ Vavřinec 2000 uživatelů, kteří nemají ani jeden příspěvek. Jsou to spamboty, které se mi tam zaregistrovaly ještě na starší verzi fóra. Rád bych se jich zbavil, nevíte někdo jak je jednoduše odstranit?

Never get too high; never get too low.
---
Montáž dveří a zárubní | Magazín Eurookna | Fórum Stars cz

2 Naposledy upravil: edward (23.1.2012 16:21:26)

Re: Smazání uživatele

Asi by to mělo jít v phpMyAdmin v tabulce user.

3

Re: Smazání uživatele

Nevím teď jestli už na to existuje nějaký konkrétní doplňěk, každopádně v phpMyAdmin by to mělo jít SQL příkazem:

DELETE FROM `punbb_users` WHERE num_posts=0 AND username!="Guest"

poté ještě nezapomeňte optimalizovat tabulku (OPTIMIZE TABLE...)

Oficiální zástupce české a slovenské podpory PunBB, aneb jsme tu pro Vás...

4

Re: Smazání uživatele

Měl jsem po provedení toho příkazu trochu komplikace. Nesmaže ten příkaz i uživatele Guest? Ten má taky 0 příspěvků...

Never get too high; never get too low.
---
Montáž dveří a zárubní | Magazín Eurookna | Fórum Stars cz

5

Re: Smazání uživatele

Pravda, v příkazu už jsem to opravil. Zde je příkaz pro navrácení zpět uživatele Guest...

INSERT INTO `punbb_users` (`id`, `group_id`, `username`, `password`, `salt`, `email`, `title`, `realname`, `url`, `jabber`, `icq`, `msn`, `aim`, `yahoo`, `location`, `signature`, `disp_topics`, `disp_posts`, `email_setting`, `notify_with_post`, `auto_notify`, `show_smilies`, `show_img`, `show_img_sig`, `show_avatars`, `show_sig`, `access_keys`, `timezone`, `dst`, `date_format`, `time_format`, `language`, `style`, `num_posts`, `last_post`, `last_search`, `last_email_sent`, `registered`, `registration_ip`, `last_visit`, `admin_note`, `activate_string`, `activate_key`, `pun_bbcode_enabled`, `pun_bbcode_use_buttons`, `pun_pm_new_messages`, `pun_pm_long_subject`, `pun_stop_bots_question_id`) VALUES 
(1, 2, 'Guest', 'Guest', NULL, 'Guest', NULL, NULL, NULL, NULL, NULL, NULL, NULL, NULL, NULL, '', NULL, NULL, 1, 0, 0, 1, 1, 1, 1, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 'English', 'Oxygen', 0, NULL, NULL, NULL, 0, '0.0.0.0', 0, NULL, NULL, NULL, 1, 1, NULL, 1, NULL)
Oficiální zástupce české a slovenské podpory PunBB, aneb jsme tu pro Vás...