1

Téma: Vlastní horní banner

....tak se od včerejška snažím nahradit originál banner vlastním, který mám i v záhlaví webu......jenže se mi to nedaří.
Poradíte někdo?

Jo a druhá věc.....dá se nějak nastavit aby fórum mělo transparentní barvy podkladů? Mám vlastní pozadí, které se mi podařilo do vzhledu vložit, jenže bych byl radši kdyby na něm byly jen texty apod., ne ty modré pruhy a plochy.....
Půjde to?

Díky moc

2

Re: Vlastní horní banner

Jaký banner? to je asi webzdarma.cz, který ho to tam vkládá automaticky...

druhou otázku nechápu, vše se dá ve vzhledu nastavit pomocí css...

Oficiální zástupce české a slovenské podpory PunBB, aneb jsme tu pro Vás...

3

Re: Vlastní horní banner

TradeCZ napsal:

Jaký banner? to je asi webzdarma.cz, který ho to tam vkládá automaticky...

druhou otázku nechápu, vše se dá ve vzhledu nastavit pomocí css...



Myslím, že se kolega ptal na to, jakým způsobem může do fóra vložit svoji "grafickou" hlavičku, kterou má umístěnou v záhlaví svého webu. Nejedná se tedy o baner, ale o hlavičku - obrázek. Také by mne zajímalo, kde se vlastnosti "hlavičky" nastavují. Děkuji.

4

Re: Vlastní horní banner

tak tohle by mně vážně taky zajímalo

5

Re: Vlastní horní banner

Pomocí css.
Pokud o tom nemáte ani páru, nainstalujte si Firefox a do něj doplněk FireBug.
Pak si ve firefoxu zobrazte své fórum, zapněte Firebug a z jeho nabídky vyberte ikonu (šipka s obdélníkem) - Kliknutím na prvek na stránce ho můžete prozkoumat...
To vám ukáže jaká část CSS kódu má konkrétní část na starosti... a tu pak upravte. Chce to ovšem alespoň elementární znalosti CSS.

6

Re: Vlastní horní banner

No,řešil jsem to trochu jinak, nesystémově ;-)
Hrábl jsem do souboru include/template/main.tpl a tam si vložil vlastní hlavičku i patičku svých stránek. Tělo je pak PunBB.
viz. http://diskuze.draci.net/

7

Re: Vlastní horní banner

Using css.
If that do not have a clue, install Firefox and Firebug add-on to him.
Then in Firefox displays your forum, enable Firebug and select the menu icon (arrow a rectangle) - Click on the element on the page you can explore .. .
It shows you what part of the CSS code has a specific section in charge ... and then the edit. It takes, however, at least elementary knowledge of CSS.

Download high quality  640-760 dumps latest resource  MICROSOFT We offer up-to-dated University of Alabama