1

Téma: Konverter aneb přechod na PunBB z jiných systémů

Problémy s konvertorem, jiné připomínky a dotazy, řešte v tomto tématu. Návod na použití konvertoru naleznete na http://punbb.er.cz/converter.php

Oficiální zástupce české a slovenské podpory PunBB, aneb jsme tu pro Vás...

2 Naposledy upravil: janaltom (28.2.2007 15:50:03)

Re: Konverter aneb přechod na PunBB z jiných systémů

no to je sice hezky, ale ty verze jsou predpotopni a treba z vBulletinu 3,5 se mi to nepodarilo pretahnout, ani tecku :-(
a jeste mi to tak rozhodilo db ze jsem musel obnovit ze zalohy ...

-JT-  punBB 1.2.14 a punBB 1.3 SVN

3

Re: Konverter aneb přechod na PunBB z jiných systémů

My jsme convertor testovali na phpBB a přechod byl bez problému, a to se nejednalo o danou verzi, která je uvedená v textu. Dokonce konvertor původní tabulky databáze nesmazal, takže kdyby se konvert nezdařil, tak by návrat byl bez problémů (tabulky jsme smazali až po konvertu manuálně). Jinak je řečeno, že konvertor je bez záruky a je možné, že se nezdaří na verzi, která není uvedená v textu, proto děkujeme za info. Máte-li někdo také problém s přechodem u určité verze jiného fóra, pište to sem... ať víme... wink

Problém by se dal vyřešit i tak, že byste nejdříve pathnul původní fórum na verzi, na kterou konvertor určitě funguje a pak použil konvert...

Oficiální zástupce české a slovenské podpory PunBB, aneb jsme tu pro Vás...

4

Re: Konverter aneb přechod na PunBB z jiných systémů

Ahoj,
měl bych dotaz. Jde nějak snadno konvertovat i z PunBB do phpBB?

5

Re: Konverter aneb přechod na PunBB z jiných systémů

To je záležitost podpory phpBB a poněvadž většinou fóra přecházejí spíše z phpBB na punBB, díky tomu, že je mnohem rychlejší i při vysoké zátěži, tak se tím zde zabývat nebudeme...

Oficiální zástupce české a slovenské podpory PunBB, aneb jsme tu pro Vás...