PunBB CZ a SK - support for Czech Republic and Slovakia česky po slovensky Logo PunBB

Česká a slovenská podpora pro PunBB fórum

Úvod O PunBB PunBB ke stažení Instalace Rozšíření Fórum podpory PunBB

Moduly a vzhledy

 

Vzhledy

PunBB má širokou škálu vzhledů, které lze implementovat do Vašeho fóra během jedné minuty zdarma. V našem podpůrném fóru je implementováno mnoho nejlepších a nejžádanějších vzhledů. Fórum má sice jako preferenční vzhled - vzhled základní (tedy Oxygen), ovšem Vy sami si vzhled tohoto fóra můžete upravit, a tak si prohlédnout i některé jiné možné vzhledy. Úpravu vzhledu fóra mohou provádět pouze uživatelé ve fóru registrovaní, proto pokud chcete ozkoušet některé možné vzhledy fóra, registrujte se do našeho podpůrného fóra a ve Vašem osobním nastavení "Profil", zvolte "Zobrazení" a zde nahoře vyberte vzhled, kterým chcete fórum zobrazovat a odešlete stisknutím "Odeslat".

 

INSTALACE VZHLEDŮ DO VAŠEHO FÓRA:

Instalace je velice jednoduchá. Stačí pokud si daný vzhled stáhnete, rozbalíte a nakopírujete do hlavního adresáře Vašeho fóra (resp. soubory a adresáře v /img nakopírujete do /img a soubory a adresáře v /style nakopírujete do /style). Potom už pouze v Administraci v Nastavení (Options) vyberete preferovaný vzhled fóra (Default style) a potvrdíte stisknutím Uložit změny (Save changes).

 

Moduly a jiná rozšíření

Od verze 1.3 lze doplňky instalovat velice snadno prostřednictvím administrace. Několik nejpoužívanějších rozšíření včetně českého a slovenského překladu si můžete stáhnout jako součást instalace PunBB z našeho serveru.

 

Pluginy většinou nainstalujete jednoduše tak, že je nakopírujete do složky "/plugins" (odinstalujete je smazáním).

 

 

Portál s modifikacemi, vzhledy, moduly, pluginy,... pro PunBB naleznete na www.punres.org.

 

© Tomáš Martínek & www.er.cz (doména zdarma) 2007-2023 PunBB.er.cz